REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 1. 1. Szpredawca - cz-pl-service Miroslav Metoděj Orel, NIP 6112799224, jesteśmy firma legalna.
 2. 2.Towarze albo produktach - rozumie się przez to towary oferowane przez Sprzedawcę do sprzedaży wysyłkowej w Sklepie.
 3. Cena jest z VAT. Kurs PLN->CZ jest dla nas stabilny. 1 PLN--> 6 Kč

Klient:

 1. Klient składa zamówienie dokonując wyboru produktów i umieszczając je w tzw. "koszyku". Sprzedawca informuje klienta o braku towaru albo o czase wysilky.
 2. Klient wybiera tryb transportu. Klient wybiera przewoźnika odpowiedzialnie, tak, że jego produkt jest dostarczany. (Poczta Polska nie zawsze jest dobrym wyborem). Cena transportu jest orientacyjna. Przed złożeniem zamówienia klient może samodzielnie sprawdzić koszty i formy dostawy na stronie Sklepu w dziale Wysyłka. Sprzedawca informujeme e-mailem, jeśli cena wysilky jest inna. Nie doliczamy ukrytych kosztów! 
 3. Jeżeli towar jest używany lub uszkodzony, będzie zawierał taką niezbędną informację w opisie towaru w Sklepie 

Zamówienia:

złożenie zamówienia poprzez Sklep internetowy firm

pocztę mailową: czplservice@gmail.com

 • Zamówienia przez witrynę Sklepu oraz pocztę mailową można składać 7 (siedem) dni w tygodniu oraz 24 (dwadzieścia cztery) godziny na dobę przez cały rok. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania czasowych ograniczeń w korzystaniu ze Sklepu.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13:00, w soboty, niedziele oraz oficjalne Święta Państwowe, rozpatrywane są w najbliższym dniu roboczym.
 • Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie przez Kupującego adresu dostawy (ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, numer telefonu, poprawny adres e-mail)
 • Do České republiky  zamówienie może zostać wysłane poprzez Česká pošta. (według czasu sprzedawca)

Towary:

Towary kupujemy w hurtowni bezpośrednio od sprawdzonych hurtowni i firm działających na terenie Czech. Nasi producenci posiadają niezbędne certyfikaty.

Reklamacja:

 1. Anulowanie lub zmiany zamówienia należy zgłaszać drogą mailową pod adres Sklepu. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu lub wycofać je do momentu jego wysłania jeżeli towar nie był sprowadzony na zamówienie. 
 2. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827), Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Jeżeli jednak Klient wybrał sposób dostarczenia produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 
 3. Reklamacja jest dle prawa civilnego. Klient informuje sprzedawca na mail: czplservice@gmail.com i sprzedawca wysila towar nagradowy lub zwraca pieniądze na konto klienta. 

dodatkowe informacje:

1. Jeśli klient nie ma informacji na temat zawartości, pochodzenie czy inni mogą klient pisać na e-mail: cz-pl-service.com. Sprzedawca znajde informacje dla niego.